2020-01-13 08:58:20

Drut ostrzowy w nowej odsłonie...

Jak się okazuje, nasz drut ostrzowy może być wykorzystywany nie tylko do obrony. Można go było również zobaczyć na wystawie w warszawskiej galerii Belotto. Grupa Inter-Art zorganizowała wystawę prac wspaniałych polskich artysów: Katarzyny Aszyk (ceramika), Piotra Łapińskiego (Driftwood Art) oraz Jerzego "Jurgena" Rymara (rysunek). 

Dzięki Panu Jerzemu Rymarowi, można było podziwiać nasz drut ostrzowy w zupełnie innym wydaniu. Paradoksalnie te bardzo niebezpieczne ostrza prezentują się pięknie i potrafią nacieszyć oczy.

Poniżej - "Matka Boska kadzienna" - Patronka uwięzionych

 

2019-07-10 15:33:40

Facebook

Od jakiegoś czasu, możecie Państwo śledzić nas na Facebooku. Tam również jesteśmy codziennie dostępni i w każdej chwili odpowiemy na Państwa pytania.

Zapraszamy.

2019-12-23 16:07:41

Oferta

Firma Intermet Fence jest producentem drutu ostrzowego. Cała produkcja mieści się w malowniczej miejscowości Człuchów. Blacha, z której wykonujemy zasieki również jest produkcji polskiej, także możecie być Państwo spokojni o jakość naszych produktów. Ponad to, w ofercie mamy również akcesoria montażowe, do których zakupu szczerze zachęcamy. Są to m.in:

zaciskarki ręczne

 

 

 

złączki blaszkowe do zaciskarki

 

 

 

złączki na taśmie do zaciskarki pneumatycznej

 

złączki typu C

 

i wiele innych.

Zapraszamy do kontaktu.

 

2019-04-17 13:35:33

Wesołych Świąt!

Szanowni Państwo,

W związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi, pragniemy złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia. 

Oby te Święta przepełnione były spokojem, nadzieją, ciepłem domowego ogniska i rodzinną atmosferą.

Mnóstwo cierpliwości, miłości i radości składają wszyscy pracownicy.

 

 

2019-04-02 20:34:25

#WIĘZIENNICTWO

Rozwijamy się, umawiamy spotkania, pokazujemy się.. Przebrnęliśmy dla Państwa pół naszego kraju, by jutro spotkać się z Państwem na Targach i Konferencji Służby Więziennej. Serdecznie zapraszamy!!!

2019-02-28 15:03:40

Zmiany

Szanowni Państwo,

Specjalnie dla Państwa wprowadzamy zmiany na naszej stronie. Na bieżąco będziemy uaktualniać asortyment, poszerzać ofertę by sprostać Państwa wszystkim oczekiwaniom.

Będziemy również informować o ważniejszych wydarzeniach w naszej firmie.

Serdecznie zapraszamy do składania zapytań i zamówień na adresy podane w zakładce "KONTAKT". Z radością odpowiemy na Państwa pytania i rozwiejemy wszelkie możliwości, profesjonalnie dobierając wysokiej jakości asortyment do Państwa potrzeb. 

Zapraszamy!